  824LY-271K Datasheet PDF File
Delta Electronics, Inc.
Description SMT Power Inductor
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 76.02K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Bourns Inc.
Bourns, Inc.
Description Shielded Power Inductor 1 ELEMENT, 39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductor 1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductor 1 ELEMENT, 180 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded Power Inductor 1 ELEMENT, 270 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD