  800T-FXTQH10RA1 Datasheet PDF File
    Crydom, Inc.
CRYDOM CORP
Description TRIAC LOGIC 8A 800V TO-220AB 800 V, 8 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
ALTERNISTOR 1000V 8A TO220AB