  782XDX1CT-120A Datasheet PDF File
    LEDTRONICS INC
Description T3-1/4 SINGLE COLOR LED, AQUA GREEN, 9 mm
File Size 129.99K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TB9120AFTG
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    D-12010 D-120A D-120B
Mean Well Enterprises Co., Ltd.
Mean Well Enterprises C...
Part No. D-12010 D-120A D-120B
Description 120W Dual Output Switching Power Supply
File Size 456.62K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10075024-F01-20ALF
Description Minitek® 2.00mm, Board to Board, Unshrouded Headers - Through Hole - Double row - 40 Positions - 2mm (0.079in) - Vertical.