  1094AS-2R0M Datasheet PDF File
For 1094AS-2R0M Found Datasheets File :: 64+       Page :: | 1 | 2 | 3 | <4> | 5 | 6 | 7 |
XFMRS Inc.
Description INDUCTOR
File Size 44.56K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Sumida Corporation
Description POWER INDUCTORS
File Size 165.35K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    Sumida, Corp.
Description 1 ELEMENT, 0.35 uH, MANGANESE-ZINC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 4.5 uH, MANGANESE-ZINC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 8 uH, MANGANESE-ZINC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 2 uH, MANGANESE-ZINC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.5 uH, MANGANESE-ZINC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.1 uH, MANGANESE-ZINC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 10 uH, MANGANESE-ZINC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 2.4 uH, MANGANESE-ZINC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.4 uH, MANGANESE-ZINC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 0.45 uH, MANGANESE-ZINC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT