  1090CX3-12V Datasheet PDF File
    AB-9Y3-12V-B
A-BRIGHT Inc
Part No. AB-9Y3-12V-B
Description SINGLE LAMP LED BULB
File Size 185.62K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. PQU650-12P
Description AC/DC 650W, 6”X4” U-CHANNEL, 12V O/P
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Panasonic, Corp.
Part No. CR2-12V
Description Twin Power Silent Automotive Relay POWER/SIGNAL RELAY, SPDT, LATCHED, 0.053A (COIL), 12VDC (COIL), 640mW (COIL), 10A (CONTACT), 14VDC (CONTACT), THROUGH HOLE-STRAIGHT MOUNT