  1090AX3-28V Datasheet PDF File
SynQor Worldwide Headquarters
Description HIGH RELIABILITY DC-DC CONVERTER
File Size 1,215.98K  /  19 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85