  10044366-101LF Datasheet PDF File
    Bourns, Inc.
Description RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 1 TURN(S), 0.5 W, 100 ohm 3/8 INCH, SQUARE, 3 PINS, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 1 TURN(S), 0.5 W, 200 ohm 3/8 INCH, SQUARE, 3 PINS, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 1 TURN(S), 0.5 W, 200000 ohm 3/8 INCH, SQUARE, 3 PINS, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 1 TURN(S), 0.5 W, 2000 ohm 3/8 INCH, SQUARE, 3 PINS, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 1 TURN(S), 0.5 W, 500000 ohm 3/8 INCH, SQUARE, 3 PINS, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 1 TURN(S), 0.5 W, 500 ohm 3/8 INCH, SQUARE, 3 PINS, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 1 TURN(S), 0.5 W, 5000 ohm 3/8 INCH, SQUARE, 3 PINS, ROHS COMPLIANT
RESISTOR, TRIMMER, CERMET, 1 TURN(S), 0.5 W, 100000 ohm 3/8 INCH, SQUARE, 3 PINS, ROHS COMPLIANT