  0224.100DRT1P Datasheet PDF File
Tyco Electronics
Part No. 2-1102244-2
Description Surface mounted housing bottom entry HB6
File Size 231.13K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 68022-466HLF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right Angled Header, Through Hole, Double Row, 66 Positions, 2.54 mm (0.100in)Pitch.