  XOSM-57BRE50M Datasheet PDF File
For XOSM-57BRE50M Found Datasheets File :: 35+       Page :: | 1 | 2 | <3> | 4 |
    Vishay Intertechnology, Inc.
VISHAY DALE
Description CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 18.432 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT ROHS COMPLIANT, ULTRA MINIATURE PACKAGE-4
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 24 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT ROHS COMPLIANT, ULTRA MINIATURE PACKAGE-4
CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 50 MHz, HCMOS OUTPUT