  XFCDH115-331K Datasheet PDF File
Sumida Corporation
Description PIN Power Inductor
File Size 230.01K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ331KB4BE01J
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Innovasic Semiconductor
GSI Technology, Inc.
Description 1 ELEMENT, 0.01 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.33 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.056 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR