  W39L040P-90K Datasheet PDF File
    BayLinear
Description 4.1V surface mount RF PIN switch diode
4.0V surface mount RF PIN switch diode
4.2V surface mount RF PIN switch diode
4.3V surface mount RF PIN switch diode
4.4V surface mount RF PIN switch diode
4.5V surface mount RF PIN switch diode
4.6V surface mount RF PIN switch diode
4.7V surface mount RF PIN switch diode
4.8V surface mount RF PIN switch diode
4.9V surface mount RF PIN switch diode
2.7V surface mount RF PIN switch diode
2.4V surface mount RF PIN switch diode
2.6V surface mount RF PIN switch diode
2.8V surface mount RF PIN switch diode
2.9V surface mount RF PIN switch diode
3.0V surface mount RF PIN switch diode
3.1V surface mount RF PIN switch diode
3.2V surface mount RF PIN switch diode
3.3V surface mount RF PIN switch diode
3.4V surface mount RF PIN switch diode
3.5V surface mount RF PIN switch diode
3.6V surface mount RF PIN switch diode
3.7V surface mount RF PIN switch diode
3.8V surface mount RF PIN switch diode
3.9V surface mount RF PIN switch diode