  TMS27PC256-20NE Datasheet PDF File
For TMS27PC256-20NE Found Datasheets File :: 23+       Page :: | 1 | 2 | <3> |
STMICROELECTRONICS[STMicroelectronics]
Description From old datasheet system
N - CHANNEL 60V - 0.06 - 20A TO-220/TO-220FP STripFET TM POWER MOSFET
N - CHANNEL 60V - 0.06 ohm - 20A TO-220/TO-220FP STripFET POWER MOSFET