  TLF0905-100Y Datasheet PDF File
    Bourns Electronic Solut...
Part No. SRU1028A-100Y
Description Shielded Power Inductors
File Size 483.56K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10084088-Z0100YYLF
Description Power USB, Input Output Connector,Single ended USB+Power 12V / Black Cable/1.0 m.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Bourns, Inc.
Description Shielded SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 1.5 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Shielded SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD