  T431616B-10C Datasheet PDF File
MDE Semiconductor, Inc.
Description GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR STANDOFF VOLTAGE- 5.0 to 45.0V 1500 Watt Peak Power
File Size 41.37K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Alpha Wire
Part No. 6010C
Description CUSTOMER PRODUCT SPECIFICATION
File Size 48.98K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    AW-10CSW
Projects Unlimited, Inc.
Part No. AW-10CSW
Description SIREN
File Size 63.27K  /  1 Page
    ROS-1310C
Mini-Circuits
Part No. ROS-1310C
Description Voltage Controlled Oscillator
File Size 347.46K  /  2 Page
    PowerDynamics, Inc
Description 2 CELL TYPE AA BATTERY HOLDER
    Bourns Electronic
Part No. 3310-001 3310C-001
Description Square Sealed Panel Control
File Size 262.24K  /  5 Page
Description 12-Bit Digital-to-Analog Converter
10-Bit Digital-to-Analog Converter
File Size 272.12K  /  6 Page
Description 非隔离式DC / DC转换
File Size 1,017.96K  /  10 Page
    AVX, Corp.
Description CAPACITOR, VARIABLE, CERAMIC, 25 V, 5 pF - 10 pF, VERTICAL ADJUSTER, SURFACE MOUNT
CAPACITOR, VARIABLE, CERAMIC, 25 V, 3 pF - 10 pF, VERTICAL ADJUSTER, SURFACE MOUNT