  SRR1280-561K Datasheet PDF File
    SUMIDA CORP
Part No. RCH110NP-561K
Description 1 ELEMENT, 560 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
File Size 168.50K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Allied Components International
Description Power Chip Inductors
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD