  SRR1280-331K Datasheet PDF File
    Bourns Electronic Solut...
Description SMD Power Inductor
File Size 220.13K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ331KB4BE01J
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Bourns Inc.
Bourns, Inc.
Description SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 330 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD