  SRR1280-271K Datasheet PDF File
CENTRAL TECHNOLOGIES
Description 1 ELEMENT, 0.47 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.1 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.39 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.68 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 270 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR