  SPM6M020-060D Datasheet PDF File
http://
NEC[NEC]
Description 2.5 V HIGH PRECISION REFERENCE VOLTAGE CIRCUIT
File Size 51.37K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 20021323-00060D8LF
Description Minitek127®, Board to Board Receptacle, Double Row, Bottom entry, 60 positions, 1.27mm (0.500in) pitch.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Cree, Inc.
Part No. CRF24060D
Description 60 W SiC RF Power MESFET Die