  SL1026-1100 Datasheet PDF File
    Assmann Electronics Inc...
Part No. V-1100-SMD-A-L
Description    ASS 0518 HS
File Size 118.02K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Toshiba Electronic Devices & Storage Corporation
Part No. TPH1100CQ5
Description N-ch MOSFET, 150 V, 49 A, 0.0111 Ω@10 V, High-speed diode, SOP Advance(N)