  SDR0503-152J Datasheet PDF File
    stetron
Description SMD NTC Chip Thermistor
File Size 132.26K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Rochester Electronics LLC
Part No. 54HC152J/B
Description 54HC152 - 8 to 1 Line Data Selectors/Multiplexers
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
API Delevan
Description 1 ELEMENT, 1.5 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 2.7 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4.7 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD