  RCR875DNP-271K Datasheet PDF File
Part No. A-271K-02 A-271K-12 10A-6R8K-02 10A-R10M-11 10A-3R9K-01 10A-151K-01 10A-681K-01 10A-R47M-02 10A-R10M-01 10A-R18M-02 10A-R68M-02 10A-R10M-02 10A-R18M-20 10A-3R3K-02 10A-3R3K-20
Description 1 ELEMENT, 270 uH, FERRITE-CORE, GENERA
1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.1 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 150 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.47 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.18 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 0.68 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 3.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR