  PSS40-050 Datasheet PDF File
auris-GmbH
Description Quartz SMD
File Size 152.47K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 8638PSS4005LF
Description D-Sub Cable Connectors, Input Output Connectors, Power Contacts 8638 Socket Solder Bucket 40A, >200 Cycles
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    EUROQUARTZ LTD
Description TCXO, CLOCK, 19.2 MHz, HCMOS OUTPUT
TCXO, CLOCK, 14.4 MHz, HCMOS OUTPUT
TCXO, CLOCK, 19.68 MHz, HCMOS OUTPUT