  NSZ451.25A Datasheet PDF File
Part No. H.025A.025.I0
Description 250 V, 50/60 H
File Size 748.94K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85