  MIC5219-2.6BM5 Datasheet PDF File
For MIC5219-2.6BM5 Found Datasheets File :: 22+       Page :: | 1 | 2 | <3> |
Micrel Semiconductor
http://
MICREL INC
Description 500mA-Peak Output LDO Regulator
2.7 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, PDSO5
3.1 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, PDSO5
2.5 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, PDSO8
2.85 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, PDSO5
3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, PDSO8
2.6 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 0.6 V DROPOUT, PDSO5