  M29W040-120K1TR Datasheet PDF File
For M29W040-120K1TR Found Datasheets File :: 32+       Page :: | 1 | 2 | <3> | 4 |
ST Microelectronics
STMICROELECTRONICS[STMicroelectronics]
STMicroelectronics N.V.
Description 16 Kbit 2Kb x8 Parallel EEPROM
16 Kbit 2K x 8 Parallel EEPROM With Software Data Protection
File Size 127.30K  /  18 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
STMicroelectronics N.V.
意法半导
ST Microelectronics
Description 512K X 16 OTPROM, 120 ns, PDSO44
512K X 16 OTPROM, 50 ns, PQCC44
8 Mbit 1Mb x8 or 512Kb x16 UV EPROM and OTP EPROM 8兆x812KB的x16紫外线存储器和OTP存储
Octal Buffer/Driver With 3-State Outputs 20-SOIC -40 to 85
Octal Buffer/Driver With 3-State Outputs 20-TSSOP -40 to 85
8 MBIT (1MB X8 OR 512KB X16) UV EPROM AND OTP EPROM
File Size 169.68K  /  18 Page
View it Online
Download Datasheet
Description 2 Mb 256K x 8/ Chip Erase FLASH MEMORY
2 Mb 256K x 8, Chip Erase FLASH MEMORY
File Size 177.23K  /  21 Page
意法半导
Quadruple 2-Input Positive-AND Gates 14-SOIC 0 to 70
Quadruple 2-Input Positive-AND Gates 14-SO 0 to 70
Hex Inverters 14-SO 0 to 70
Quadruple 2-Input Positive-NOR Gates 14-PDIP 0 to 70
Quadruple 2-Input Positive-NAND Gates 14-PDIP 0 to 70
Quadruple 2-Input Positive-NOR Gates 14-SOIC 0 to 70
Hex Inverters 14-SOIC 0 to 70
Switch Mode Power Supply; Series:ZWS; Output Voltage:15VDC; Output Power Max:10W; Output Current:0.7A; Number of Outputs:1; Supply Voltage Max:265VAC; Supply Voltage Min:85VAC
Switch Mode Power Supply; Output Power:100W; No. of Outputs:1; Output 1 VDC :12VDC; Output Current 1:8.5A; Power Supply Mounting:Open Frame; Approval Bodies:UL, CSA, CE; External Depth:222mm; External Width:62mm RoHS Compliant: Yes
Switch Mode Power Supply; Series:ZWS; Output Voltage:12VDC; Output Power Max:10W; Output Current:0.85A; Number of Outputs:1; Supply Voltage Max:265VAC; Supply Voltage Min:85VAC