  M20-9984045 Datasheet PDF File
    Micross Components
Part No. M20-019-9
Description Tight Dimensional Pocket Tolerance
File Size 488.43K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Micross Components
Part No. M20-021-12
File Size 492.53K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    M20 M30
Semtech Corporation
Part No. M20 M30
Description RECTIFIER, up to 3kV, 330mA, 2レs
RECTIFIER, up to 3kV, 330mA, 2μs
File Size 104.45K  /  3 Page
    HON HAI PRECISION INDUSTRY CO LTD
Part No. HM20
Description TWO PART BOARD CONNECTOR
File Size 111.53K  /  3 Page
    SM20
Littelfuse
Part No. SM20
Description The Littelfuse 20mm SMD Series is a surface-mount metal oxide varistor device