  M1380-44.736M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EH3520TS-44.736M
Description OSCILLATORS 20PPM 0 70 5.0V 4 44.736MHZ TS CMOS 5.0X3.2MM 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 44.736 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT