  LX8385-33CP Datasheet PDF File
For LX8385-33CP Found Datasheets File :: 68+       Page :: | 1 | 2 | <3> | 4 | 5 | 6 | 7 |
MICROSEMI CORP-ANALOG MIXED SIGNAL GROUP
Microsemi, Corp.
MICROSEMI[Microsemi Corporation]
Description 7 A LOW DROPOUT POSITIVE REGULATORS 7低压降的正调节器
7 A LOW DROPOUT POSITIVE REGULATORS 3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.4 V DROPOUT, PSFM3
7 A LOW DROPOUT POSITIVE REGULATORS 3.3 V FIXED POSITIVE LDO REGULATOR, 1.2 V DROPOUT, PSFM3
7 A LOW DROPOUT POSITIVE REGULATORS 2.5 V-3.6 V ADJUSTABLE POSITIVE LDO REGULATOR, 1.4 V DROPOUT, PSFM3
Analog IC
CAP 0.15UF 440VAC EMI SUPPRESSN
From old datasheet system
7 A LOW DR O P O U T PO S I T I V E RE G U L AT O R S