  LH5164A-10LF Datasheet PDF File
Skyworks Solutions Inc.
Description GaAs IC 5-Bit Digital Attenuator with Serial-to-Parallel Driver 300 kHz-2 GHz
File Size 155.38K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 75168-101-10LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded Right Angled header, Through Hole, Single Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.