  LD3870-15V Datasheet PDF File
China Semiconductor Corporation
Description 0.80 Inch Single Digit Display
File Size 179.76K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. PGA2320IDW
Description +/-15V Stereo Audio Volume Control 16-SOIC -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Description 0.56 Inch Single Digit Display
File Size 180.13K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. PGA2310UA
Tech specs
Official Product Page
Description 0.30 Inch Single Digit Display
Part No. TPS62122DRVT
Description 15V, 75mA, 96% efficiency Step-Down Converter 6-WSON -40 to 85