  IS62WV6416BLL-45T Datasheet PDF File
    NXP Semiconductors N.V.
Description 10 A, 35 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
10 A, 40 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
10 A, 45 V, SILICON, RECTIFIER DIODE