  HP2-1600LB Datasheet PDF File
    CHP2299
ANADIGICS, Inc
Part No. CHP2299
Description WCDMA InGaP HBT Amplifier Module
File Size 506.90K  /  20 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    KHP2032
KODENSHI KOREA CORP.
Part No. KHP2032
Description PIN Photodiode
File Size 89.10K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    PHP2N60
NXP Semiconductors
PHILIPS[Philips Semiconductors]
Part No. PHP2N60
Description PowerMOS transistor
File Size 47.05K  /  7 Page
Part No. PHP2N50
File Size 52.63K  /  7 Page
    PHP212L
NXP Semiconductors
Part No. PHP212L
Description Dual P-channel enhancement mode MOS transistor
File Size 61.44K  /  8 Page
Astrodyne Corporation
Description    25W Medical Power Adapters with Interchangeable Input Plugs
File Size 1,792.17K  /  3 Page
    Anadigics Inc
Part No. CHP2299
WCDMA InGaP HBT Amplifier Module
File Size 502.94K  /  20 Page
Part No. PHP2N40
United Monolithic Semiconductors GmbH
UMS[United Monolithic Semiconductors]
Description RESISTR 0805 1/8W 5% 100 OHM S波段移相开
S-band Phase Shifter / Switch
File Size 88.58K  /  6 Page
    CHP27XX-XXF-XXR
Advanced Technical Materials Inc.
Part No. CHP27XX-XXF-XXR
Description OUTLINE, HP(600W) DUAL COAX DIRECTIONAL COUPLER