  HDD32M72B18RW-13A Datasheet PDF File
Part No. 0913A
Description From old datasheet system
File Size 88.93K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. DRV8332DKD
Description 13A three phase brushless DC motor driver with inrush protection (PWM ctrl) 36-HSSOP -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    DM13A
Silicon Touch Technology Inc.
Part No. DM13A
Description 16-bit Constant Current LED Driver
File Size 461.30K  /  20 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. DRV8332DKDR
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
    Apex Microtechnology Corporation
Part No. PA13A
Description POWER OPERATIONAL AMPLIFIER
File Size 68.15K  /  4 Page
    Shenzhen Luguang Electronic Technology Co., Ltd
Part No. DO-213AB
Description Fast Soft-Recovery Controlled Avalanche Rectifiers
File Size 181.57K  /  2 Page
Part No. DO-213AA
Description Surface Mount Recti
File Size 176.46K  /  2 Page
    5113A
Pomona Electronics
Part No. 5113A