  GS88019AT-250I Datasheet PDF File
GSI Technology
Description 250MHz 1M x 18 18MB sigmaQuad SRAM
300MHz 1M x 18 18MB sigmaQuad SRAM
333MHz 1M x 18 18MB sigmaQuad SRAM