  GS815036AB-250I Datasheet PDF File
    GS832032T-250IT
GSI TECHNOLOGY
Part No. GS832032T-250IT
Description 1M X 32 CACHE SRAM, 6.5 ns, PQFP100
File Size 450.44K  /  25 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. MSP430F4250IRGZT
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    GSI Technology, Inc.
Description 512K x 18, 256K x 36 9Mb Synchronous Burst SRAMs 256K X 36 CACHE SRAM, 6 ns, PBGA165
512K x 18, 256K x 36 9Mb Synchronous Burst SRAMs 256K X 36 CACHE SRAM, 5.5 ns, PQFP100
512K x 18, 256K x 36 9Mb Synchronous Burst SRAMs 256K X 36 CACHE SRAM, 5.5 ns, PBGA165
File Size 602.55K  /  36 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. MSP430FG4250IDLR
Tech specs
Official Product Page
GSI Technology
Description 250MHz 1M x 18 18MB sigmaQuad SRAM
300MHz 1M x 18 18MB sigmaQuad SRAM
333MHz 1M x 18 18MB sigmaQuad SRAM