  GS25E05-P1J Datasheet PDF File
    Mean Well Enterprises C...
Description 25W AC-DC High Reliability Slim Wall-mounted Adaptor
File Size 71.33K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    RGPP1A RGPP1B RGPP1D RGPP1G RGPP1J RGPP1K RGPP1M
Gulf Semiconductor
Part No. RGPP1A RGPP1B RGPP1D RGPP1G RGPP1J RGPP1K RGPP1M
Description Fast Recovery Pack: DO-41
GLASS PASSIVATED FAST RECOVERY RECTIFIER VOLTAGE: 50 TO 1000V CURRENT: 1.0A