  EUAA18-3.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EUAA18-6.77578M
Description CRYSTALS 50/100 0 70 18PF 6.77578MHZ ATCUT FUND HC-49/U QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 6.77578 MHz
File Size 68.69K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 52218-000MHAHLF
Description Assembly, Top Mount, S/D(68Pins), R/A, Type 123, 5V, 0mm s/o, Right Push Rod Eject, with Hold-Down, 8mm Eject Travel, Special Version