  EMK33H2H-4.9152M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK33H2H-68.680M
Description OSCILLATORS 50PPM -40 85 3.3V 4 68.680MHZ TS HCMOS 2.5X3.2 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 68.68 MHz, LVCMOS OUTPUT