  EH3920ETTS-10000M Datasheet PDF File
For EH3920ETTS-10000M Found Datasheets File :: 43+       Page :: | 1 | 2 | <3> | 4 | 5 |
    Rubycon, Corp.
Description LARGE CAN TYPE ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITORS 大可以键入铝电解电容
File Size 1,292.66K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10073228-10000MLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, for SIOM, Vertical, Surface Mount, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch