  ECCM1N-24.576M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. ECCM1D-24.576M
Description CRYSTALS 30/50 -20 70 18PF P 24.576MHZ ATCUT FUND 7X5MM 4PAD SMD QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 24.576 MHz