  E2SCA20-12.000M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EC3SM-12.000M
Description CRYSTALS 50/100 0 70 18PF 12.000MHZ ATCUT FUND 12X4X4MM 4PAD SMD QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 12 MHz