  E2SAA18-14131818M Datasheet PDF File
For E2SAA18-14131818M Found Datasheets File :: 34+       Page :: | 1 | 2 | <3> | 4 |
    Ecliptek, Corp.
Part No. E2SAA18-3.580M
Description CRYSTALS 50/100 0 70 18PF 3.580MHZ ATCUT FUND HC-49/UP QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.58 MHz