  CTIHSM5832F-152K Datasheet PDF File
SeCoS Halbleitertechnologie GmbH
Description Surface Mount Switching Diode
File Size 110.41K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Renesas Electronics Corporation
Description Silicon Epitaxial Planar Diode for UHF/VHF tuner Band Switch
File Size 171.40K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
    Bourns, Inc.
Yageo, Corp.
BOURNS INC
Description INDUCTOR FIXED 1.5UH 10% RADIAL 1 ELEMENT, 1.5 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
INDUCTOR FIXED 27UH 10% RADIAL 1 ELEMENT, 27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Unshielded Surface Mount Inductors 1 ELEMENT, 82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Unshielded Surface Mount Inductors 1 ELEMENT, 39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
INDUCTOR FIXED 47000UH 10% RAD 1 ELEMENT, 47000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
INDUCTOR FIXED 15000UH 10% RAD 1 ELEMENT, 15000 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
INDUCTOR FIXED 1500UH 10% RADIAL
INDUCTOR FIXED 2.2UH 10% RADIAL
INDUCTOR FIXED 10000UH 10% RAD