  CTGS137F-390K Datasheet PDF File
    Bourns Electronic Solut...
Description Radial Lead Inductor
File Size 471.26K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Description
File Size 55.65K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    MAXIM[Maxim Integrated Products]
Maxim Integrated Products, Inc.
Description Quad, 12-Bit, μP-Compatible DAC
Quad, 12-Bit, レP-Compatible DAC
Quad, 12-Bit, B>P-Compatible DAC
File Size 170.78K  /  4 Page
Description 1 ELEMENT, 0.82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 39 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD