  CTDR3F-2R2M Datasheet PDF File
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Description INDUCTOR TOROID 2.2UH 20% SMD 1 ELEMENT, 2.2 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR TOROID 1.5UH 20% SMD 1 ELEMENT, 1.5 uH, POWDERED IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR TOROID 1.2UH 20% SMD