  CT0603PSF-822M Datasheet PDF File
NXP Semiconductors
Description Universal I2C-bus programmable RF modulator
File Size 193.62K  /  28 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. RJE4A18822M1
Description Modular Jacks, Input Output Connectors, 8P8C, Vertical, CAT6A, Shield, With LEDs
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    SMA6822MP
http://
Sanken electric
Part No. SMA6822MP
Description High Voltage 3-Phase Motor Driver
File Size 244.18K  /  13 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. RJE4A18822M1T
Description Modular Jack - 8P8C, Vertical, Cat6A, THR, No Panel Stops, Single Port, Shield No EMI Tabs, With LEDs
Tech specs
Official Product Page
    Coilcraft, Inc.
COILCRAFT INC
Description OBSOLETE when inventory is depleted. Change &apos;X&apos; to &apos;L&apos; for new RoHS part number. Terminals never contained lead. 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD