  CSX750PCC1.8432M-UB Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. EMK22G2H-1.8432M
Description OSCILLATORS 100PPM -40 85 2.5V 4 1.8432MHZ TS HCMOS 3.2X5 4PAD SMD CRYSTAL OSCILLATOR, CLOCK, 1.8432 MHz, LVCMOS OUTPUT