  CR75NP-221KB Datasheet PDF File
For CR75NP-221KB Found Datasheets File :: 37+       Page :: | 1 | 2 | <3> | 4 |
Sumida, Corp.
SUMIDA[Sumida Corporation]
Description General Power Transformer POWER TRANSFORMER
File Size 154.71K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ221KB4BE01J
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    SUMIDA CORPORATION.
Sumida, Corp.
Description CD105B CD105B
File Size 361.57K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
Panasonic Semiconductor
Description High Voltage Ceramic Capacitors For Surface Mounting 1 to 5 kVDC
High Voltage Ceramic Capacitors (SMD)
   High Voltage Ceramic Capacitors For Surface Mounting 1 to 5 kVDC
File Size 117.46K  /  4 Page
    Vishay Draloric
Description Cap Ceramic 220pF 2000V K1500 10% Radial 7.5mm 85C Bulk
Cap Ceramic 820pF 1000V K1500 10% Radial 5mm 85C T/R
HBK 2KV 820PF 110% K1500 E3
CAP,CERAMIC,820PF,1KVDC,10% -TOL,10% TOL
Cap Ceramic 470pF 1000V K1500 10% Radial 5mm 85C Bulk
CAPACITOR, CERAMIC, 3000 V, K1500, 0.001 uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAPACITOR, CERAMIC, 3000 V, K1500, 0.0001 uF, THROUGH HOLE MOUNT, RADIAL LEADED, ROHS COMPLIANT
CAP,CERAMIC,2.2NF,1KVDC,10% -TOL,10% TOL
Cap Ceramic 0.0015uF 2000V K1500 20% Radial 7.5mm 85C Bulk