  CLS3D18NP-6R8N Datasheet PDF File
Frontier Electronics.
Description SMD WIRE WOUND POWER INDUCTORS (SHIELDED)
File Size 168.13K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Sumida, Corp.
Description 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD LEAD FREE
POWER INDUCTOR 3.0UH 3.0A SMD 1 ELEMENT, 3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTOR 12UH 1.55A SMD 1 ELEMENT, 12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD