  CI100505-4N7D Datasheet PDF File
For CI100505-4N7D Found Datasheets File :: 33+       Page :: | 1 | 2 | <3> | 4 |
ABC Taiwan Electronics Corp
Description MULTILAYER CHIP INDUCTOR
File Size 102.02K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
ABC Taiwan Electronics Corp
File Size 105.67K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
http://
Description WOUND CHIP INDUCTOR
File Size 631.17K  /  8 Page
Murata Manufacturing Co., Ltd.
MURATA MANUFACTURING CO LTD
Description INDUCTOR 8.2NH 650MA 0603 1 ELEMENT, 0.0082 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR 6.8NH 750MA 0603 1 ELEMENT, 0.0068 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR 390NH 80MA 0603 1 ELEMENT, 0.39 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR 330NH 85MA 0603 1 ELEMENT, 0.33 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.056 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
INDUCTOR 4.7NH 850MA 0603
INDUCTOR 39NH 400MA 0603
INDUCTOR 10NH 650MA 0603
IND, 0603, 15NH, 2%, 700MA
1 ELEMENT, 0.027 uH, AIR-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD